Waterslide Extreme

Waterslide Extreme dla iPhone

Mega zjeżdżalnia!

Waterslide Extreme to darmowa gra, w której zjeżdżamy po ogromnej wodnej zjeżdżalni. Takich emocji nie przeżyjesz w żadnym prawdziwym parku wodnym.Twoim zadaniem w Waterslide Extreme jest zjechać jak najszybciej w dół wielkiej wodnej zjeżdżalni.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybka akcja
  • Krajobraz przyprawiający o zawrót głowy
  • Radość ślizgania się po zjeżdżalni

Wady

  • Nuży po dłuższym graniu

Dobry
7

Waterslide Extreme to darmowa gra, w której zjeżdżamy po ogromnej wodnej zjeżdżalni. Takich emocji nie przeżyjesz w żadnym prawdziwym parku wodnym.

Twoim zadaniem w Waterslide Extreme jest zjechać jak najszybciej w dół wielkiej wodnej zjeżdżalni. Musisz omijać przeszkody, zbierać zielone kryształy i... nie wypaść z toru. Krajobraz jaki widzimy wokół zjeżdżalni przyprawia o zawrót głowy. Obiekt zawodów umieszczono bowiem w zupełnie nierealnym miejscu: na wysokości i pośród drapaczy chmur.

Waterslide Extreme nie można zarzucić wiernego odzwierciedlenia rzeczywistości. W tej grze jednak nie chodzi o realizm, a o czystą przyjemności i zabawę. Grafika w Waterslide Extreme nie stoi na najwyższym poziomie, ale wrażenie szybkości jest bardzo dobre.

Waterslide Extreme to bardzo przyjemna gra zręcznościowa. Pod warunkiem, że nie ma dla Ciebie znaczenia zbyt mocne przywiązanie do fizycznej rzeczywistości.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na iphone

Waterslide Extreme

Download

Waterslide Extreme 1.1.0

Opinie użytkowników o Waterslide Extreme

Sponsorowany×